Mistrzostwa Polski w Penspinningu

Mistrzostwa Polski 2018

Po raz kolejny! Kto w tym roku zostanie najlepszym pen spinnerem w kraju?

Informator

Chcesz być na bieżąco?

Obserwuj oficjalną stronę mistrzostw oraz Portal Polskich Penspinnerów! :)


Mistrzostwa Polski 2018

Etap: ---

Deadline: ---

Wciąż walczy: 0

Wyniki | Runda 1 | Faza grupowa

Buła   2018-07-22 20:51:32

Poniżej możecie zobaczyć jak przedstawiają się wyniki pierwszej rundy tegorocznych Mistrzostw Polski. Każde combo zostało ocenione indywidualnie przez czterech sędziów, a każdy z nich ocenił jedną z czterech kategorii.

Niestety z powodu naruszenia punktu drugiego regulaminu – z zawodami pożegnali się już Cysiu i Kolczak. Ich combosy okazały się być zbyt krótkie. Z tego powodu w grupie F został tylko jeden zawodnik, a więc zgodnie z regulaminem – na drugim miejscu w grupie F znalazł się zawodnik, który osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich uczestników, którzy zajęli w swojej grupie 3. miejsce. Szczęście dopisało w tej sytuacji Socus’owi, który znalazł się w mocnej grupie H i nadal pozostaje w grze o tytuł Mistrza Polski 2018 w PenSpinningu.


6 osób nie wrzuciło filmu na pierwszą rundę, tym samym przekreślając swoje szanse na nagrody. Pozostałym uczestnikom dziękuję za chęci rywalizacji, a zawodnikom, którzy wciąż pozostają w grze – życzę powodzenia w drodze na podium!


Pod tym linkiem możecie jeszcze zobaczyć jak dokładnie wyglądała cała punktacja oraz zapoznać się z komentarzami sędziów, gdyż stosując ich rady można w łatwy sposób zyskać punkty w kolejnych rundach.

Faza grupowa - wykresy

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

Grupa E

Grupa F

Grupa G

Grupa H